Pastoor-deken Geert Lauvenberg,


Relindisstraat 1, 6114 HB Susteren,
T:046-4491284 of
E:deken@christussalvator.nl. 


Kapelaan Sabin Joseph,


Vleutstraat 1, 6114 KM Dieteren,
T:046-4491296
E:kapelaan@christussalvator.nl

Secretaris parochie Christus Salvator

Email: sec@christussalvator.nl

Penningmeester parochie Christus Salvator

Email: fin@christussalvator.nl

Heilige Amelbergabasiliek Susteren



Parochiekantoor


openingstijd: woensdag 9.30-12.00 u.

Bestellen Heilige Missen en informatie over kerkhof:
Adres:
Salvatorplein 2
6114 HE Susteren
t
elefoon: 046 - 449 21 71
E-mailadres:

susteren@christussalvator.nl


Raborekening nr.:

NL05Rabo0150202040


Geschiedenis basiliek

Heilige Johannes de Doperkerk Nieuwstadt



parochiekantoor

SPREEKUUR: Maandagavond 18:30 tot 19:30 uur.

tel: 046-4853863

Email: nieuwstadt@christussalvator.nl


Kerk St Jan

Onze lieve Vrouw Onbevlekt Ontvangenkerk Mariaveld



parochiekantoor



SPREEKUUR:
ma t/m do : 9.30 – 12.00 uur

Telefoon: 046-4491777
Email: mariaveld@christussalvator.nl


Marialaan 2, 6114 CR Susteren

ING: NL06 INGB 0001 0536 23
Rabo: NL71 RABO 0150 2021 13

Kerk Mariaveld


Heilige Stephanuskerk Dieteren



Misintenties:



Dhr. Ger Linssen
Telefoon: 046-4491702
Echterstraat 3 A 6114 KC Susteren
Email: dieteren@christussalvator.nl

Rabobank: NL91RABO0111400880
INGbank: NL85INGB0001038815


Kerk Dieteren

Heilige Jacobus de MeerdereKerk Roosteren


Misintenties

ROOSTEREN, Kerk H. Jacobus De Meerdere
‚Äč
Opgeven misintenties Mw. Wilma Kocken-Henskens, Molenstraat 9,
tel:06-25115276, of E:  roosteren@christussalvator.nl

Kerkbijdragen/misintenties: via Rabo-bank NL20RABO014 44 00 782

Kerk Roosteren

RK parochie Christus Salvator